Psí exkrementy #2451

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   2. 5. 2017 (11:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psí exkrementy na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2017 (12:18)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a exkrementy uklidili. Pavel, Čistá Trojka
Upravit