Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2448

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   30. 4. 2017 (19:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Take plne popelnice na trideny odpad

Reakce Čisté Trojky   |   3. 5. 2017 (15:14)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Odpad jsme zredukovali.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   3. 5. 2017 (15:16)

Uklizeno Čistou Trojkou.