Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2447

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   30. 4. 2017 (19:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, nekolikaty den se plni popelnice predevsim na papir na rohu ulic za Vackovem a Pod Jarovem a uz je i spoustu krabic kolem. Moc dekujeme za vyrizeni

Reakce Čisté Trojky   |   3. 5. 2017 (15:37)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Dnes jsme byli na kontrole místa a kolem již bylo čisto. Kontejner na papír by měla firma AVE zítra ráno vyvážet.
Radek, Čistá Trojka

Vložil(a): David   |   3. 5. 2017 (16:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Slvělé, díky. Bylo to hned druhý den. Dnes se již zase plní. Asi by to chtělo častěji, protože lidé se stále stěhují do našeho domu, ale hlavně vídáme lidi z projektu Metrostavu, z té ohromné stavby, kde nemají ani kontejner. My měli, asi od Skansky. Ale to se ovlivnit asi nedá. Lidi jsou bohužel čuňata a dnes už je pro změnu nepořádek a igleitky kolem plastové popelnice. Já nejsem věčný pisatel, já Vás vyzkoušel poprvé a je skvělé, že to funguje. Bubník