Další podněty Čisté Trojce #2446

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   29. 4. 2017 (20:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vánoční stromek.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2017 (12:09)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a stromek uklidili. Pavel, Čistá Trojka