Psí exkrementy #2443

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   29. 4. 2017 (11:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

jsou tam pořád

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2017 (12:10)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a exkrementy uklidili. Pavel, Čistá Trojka