Úklid ulic #2442

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Daniel   |   29. 4. 2017 (10:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vajíčko na chodníku. Smrdí a nedá se na to koukat.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2017 (15:00)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Po kontrole Čistou Trojkou je již místo čisté.
Pavel, Čistá Trojka