Úklid ulic #2441

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   28. 4. 2017 (15:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Černý pytel na rohu Ondrickovy a Fibichovy. Diky za úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 4. 2017 (16:25)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Pytel jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka