Černé skládky #2440

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   28. 4. 2017 (15:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Černá skládka v zeleni vedle kontejnerového stání.

Reakce Čisté Trojky   |   28. 4. 2017 (15:33)

Uklizeno Čistou Trojkou.