Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2437

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ivana   |   28. 4. 2017 (14:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přeplněný kontejner Jeronýmova

Reakce Čisté Trojky   |   28. 4. 2017 (15:55)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili a odpad v kontejnerech zredukovali.
Radek, Čistá Trojka