Úklid ulic #2432

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): MP Praha 3   |   27. 4. 2017 (16:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, v autobusové zastávce nám. Winstona Churchilla, Praha 3, v ul. Italská, Praha 3, směrem na ul. Seifertova, Praha 3, leží rozbitý kufr. Děkuji OŘ MP Praha 3

Reakce Čisté Trojky   |   28. 4. 2017 (11:19)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Kufr jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   28. 4. 2017 (11:20)

Uklizeno Čistou Trojkou.