Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2430

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   27. 4. 2017 (15:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky u koše

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2017 (16:02)

Uklizeno Čistou Trojkou.