Úklid ulic #2427

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Markéta   |   27. 4. 2017 (15:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odhozené odpadky na rohu ulic V Zahrádkách a Pod Lipami.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2017 (15:51)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vše uklidili. Pavel, Čistá Trojka