Psí exkrementy #2424

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   26. 4. 2017 (16:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na pruhu trávy mezi chodníkem a místem pro podélné parkování je několik psích exkrementů, které téměř znemožňují vstoupit do zaparkovaného auta "čistou nohou".

Reakce Čisté Trojky   |   27. 4. 2017 (12:03)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli, uvedenou lokalitu prošli a vše uklidili. Pavel, Čistá Trojka