Černé skládky #2423

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   26. 4. 2017 (15:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Anténa na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   26. 4. 2017 (15:42)

Uklizeno Čistou Trojkou.