Černé skládky #2417

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   25. 4. 2017 (14:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Molitan u chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 4. 2017 (16:16)

Uklizeno Čistou Trojkou.