Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2416

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   25. 4. 2017 (13:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vana u kontejnerů. Pravděpodobně městská část renovuje byt v tomto bloku a dělníci odkládají vše k popelnicím. Vzhledem k četnosti odkládání harampádí a velikosti plochy u kontejnerů, zvažte, prosím, třeba ceduli ZÁKAZ SKLÁDKY pod pokutou, PROSTOR MONITOROVÁN atd. Děkuji. J. K.

Reakce Čisté Trojky   |   25. 4. 2017 (15:37)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vanu uklidili. Čistá Trojka