Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2414

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomas   |   24. 4. 2017 (22:53)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozfoukany nepořádek

Reakce Čisté Trojky   |   25. 4. 2017 (14:38)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a nepořádek uklidili. Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   25. 4. 2017 (14:47)

Ještě komplet čisté foto

Vložil(a): Tomas   |   26. 4. 2017 (12:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Skvele, velke diky ...