Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2410

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   24. 4. 2017 (15:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Boty a neporadek

Reakce Čisté Trojky   |   24. 4. 2017 (15:50)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Čistá Trojka