Psí exkrementy #2409

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Zdenek   |   24. 4. 2017 (12:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velky exkrement za plotem detskeho hriste pobliz odpadkoveho kose na hristi

Reakce Čisté Trojky   |   24. 4. 2017 (14:52)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a exkrement uklidili. Čistá Trojka

Vložil(a): Zdenek   |   25. 4. 2017 (12:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, dekuji za odpoved, ale myslel jsem odpadkovy kos hned za piskovistem. Nyni jsou u nej minimalne dva velke exkrementy, prosim o uklid. Kdyz uz tu budete uklizet, prosim projdete i okoli, at neni nutne hlasit kazdy vykal zvlast. Dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   26. 4. 2017 (14:27)

Dobrý den, na místě jsme dnes byli, celou lokalitu prošli a vše uklidili. Čistá Trojka

Vložil(a): Zdenek   |   26. 4. 2017 (17:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, dekuji, ale stale jste tam cast vykalu nechali. Prosim opet o napravu.