Úklid ulic #2408

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Emailem nahlášeno Čisté Trojce   |   24. 4. 2017 (09:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Je zde permanentně odpad z přeplněných kontejnerů, který hnije. Odpad je také v trávě.
 Děkuji, hezký den.
  
    Andrea Boučková.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 4. 2017 (13:38)

Uklizeno Čistou Trojkou.