Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2407

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Marek   |   24. 4. 2017 (07:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neporadek, nevyvezene kontajnery

Reakce Čisté Trojky   |   24. 4. 2017 (11:36)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo jsme zkontrolovali a je jíž vyvezené a uklizené.
Pavel, Čistá Trojka