Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2406

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): gabriela   |   23. 4. 2017 (08:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

stálý nepořádek

Reakce Čisté Trojky   |   24. 4. 2017 (15:55)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Uvedené místo jsme dnes kontrolovali a následně přeplněnost kontejnerů nahlásili firmě AVE, která má úklid tříděných kontejnerů na starost. Ještě dnes budou toto místo dle jejich vyjádření uklízet. Zítra provedeme opětovnou kontrolu.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   25. 4. 2017 (12:39)

Po dnešní kontrole Čistou Trojkou je místo momentálně v pořádku.
Pavel, Čistá Trojka