Černé skládky #2405

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno   |   21. 4. 2017 (15:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kovové tyče na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 4. 2017 (15:54)

Uklizeno Čistou Trojkou.