Černé skládky #2404

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   21. 4. 2017 (15:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Skládka na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 4. 2017 (15:31)

Uklizeno Čistou Trojkou.