Černé skládky #2402

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): karel   |   21. 4. 2017 (13:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek.Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 4. 2017 (14:51)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Čistá Trojka