Černé skládky #2400

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): karel   |   21. 4. 2017 (10:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velkà taška s nepořadkem na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 4. 2017 (11:41)

Dobrý den, děkujeme za podnět. Na místě jsme byli a nepořádek uklidili.