Úklid ulic #2396

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): MP Praha   |   20. 4. 2017 (09:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, v parku na Hollarově nám., č. o. 6, Praha 3, jsou na chodníky střepy. Děkuji s pozdravem OŘ MP Praha 3.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 4. 2017 (12:45)

Dobrý den,
děkujeme za podnět. Na místě jsme byli a střepy uklidili.
Pavel, Čistá Trojka