Veřejné osvětlení #2390

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Marie   |   18. 4. 2017 (18:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, ráda bych nahlásila nesvítící osvětlení v Žižkovském tunelu. Již delší dobu nesvítí pár světel a den ode dne je to horší. K tomu se tam ještě hromadí psí exkrementy a chodci tak hrají raní hru zda si vyšlápnou štěstí nebo ne. Bylo by možné s tím něco udělat?

Předem děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   19. 4. 2017 (12:15)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Tunel jsme dnes prošli a exkrementy neobjevili. Pravděpodobně proběhl běžný úklid. Nefunkční světla nahlásíme odpovědné organizaci.
Radek, Čistá Trojka