Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2385

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Kateřina   |   18. 4. 2017 (10:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

u kontejneru v Jeseniově ulici (u čísla 131) je opět nepořádek.

Předem děkuji za jeho odstranění.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 4. 2017 (13:39)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka