Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2384

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Bobo   |   18. 4. 2017 (08:50)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek okolo nově vysazených stromů. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   18. 4. 2017 (15:28)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   18. 4. 2017 (15:29)

Uklizeno Čistou Trojkou.