Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2383

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Bobo   |   18. 4. 2017 (08:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, stále nikdo nevyváží nový koš. Prosím o upozornění správce.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 4. 2017 (14:24)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme dnes byli. Odpadky v koši a jeho okolí jsme uklidili. Správce upozorníme.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   18. 4. 2017 (14:25)

Uklizeno Čistou Trojkou.