Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2382

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sevara   |   15. 4. 2017 (20:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,

Házeli hodne nedopalky a lahví a vicky od alkoholu a jiných potravin na detske hriste... Hrozne nepořádek. Také jsou kousky rozbitého skla. Je to hrozné jak deti muzou to vsechno davat do pusu.

Musela jsem hnat 14-15 letni deti nekolik krat s hriste. Delaji tady mejdan s alkoholem a cigeretami.

Mnohokrát děkuji predem za vaši pomoc.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 4. 2017 (13:04)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nepořádek na dětském hřišti jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka