Úklid ulic #2378

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sebastien   |   13. 4. 2017 (14:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Torzo počítače na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2017 (15:39)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Torzo jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka