Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2374

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlaseno   |   13. 4. 2017 (09:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dva koberce u podzemních kontejnerů.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2017 (12:55)

Děkujeme za podnět. Koberce jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2017 (12:56)

Uklizeno Čistou Trojkou.