Černé skládky #2373

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlaseno   |   13. 4. 2017 (08:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Koberec opreny o kontejner na textil.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2017 (12:21)

Děkujeme za podnět. Na místě jsme našli jen nepořádek schovaný za kontejnerem. Koberec si zřejmě už někdo odnesl.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2017 (12:22)

Uklizeno Čistou Trojkou.