Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2372

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jitka   |   12. 4. 2017 (17:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosim o uklid kose na exkrementy za domem K chmelnici 5 Praha

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2017 (12:12)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Koš jsme vyprázdnili a nepořádek kolem uklidili.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2017 (12:13)

Uklizeno Čistou Trojkou.