Úklid ulic #2371

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   12. 4. 2017 (14:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozlítaný nepořádek z tříděných kontejnerů.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 4. 2017 (15:35)

Uklizeno Čistou Trojkou.