Úklid ulic #2370

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   12. 4. 2017 (13:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mandarinka a kabelka

Reakce Čisté Trojky   |   12. 4. 2017 (14:54)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Čistá Trojka