Černé skládky #23698 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Iva   |   4. 7. 2024 (13:32) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, pod mostem ulice Malešická je instalace Landscape festivalu / Pojízdný pavilon, ve které se zabydlel člověk bez domova. Bylo by prosím možné uklidit okolí instalace a vyklidit i vnitřní prostor?

Reakce Čisté Trojky | 4. 7. 2024 (13:56)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Pozemek je ve správě TSK.
Předáváme k úklidu.
Marek Čistá Trojka