Další podněty Čisté Trojce #23690 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Barbara   |   3. 7. 2024 (16:35) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na chodníku v Žerotínově ulici 54 se již několik dní, skoro týden válí odpad, podle obsahu patrně z rekonstrukce nějakého bytu, patrně někdo zapomněl, že se odpad sám neodveze a nechává ho osudu. Odpad dost vadí kolemchodícím lidem o psům, nehledě na hygienické dopady.

Reakce Čisté Trojky | 4. 7. 2024 (08:16)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme MP P-3 jestli se nejedná o nepovolený zábor nebo černou skládku.
Marek Čistá Trojka