Úklid ulic #2369

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Filip   |   12. 4. 2017 (13:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

Na ulici někomu vypadl nepořádek. Bude to jen rychlovka, ale není to hezký.

Krásný den :-)

Reakce Čisté Trojky   |   12. 4. 2017 (15:11)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka