Závady chodníků a komunikací #23684 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kakhaber   |   2. 7. 2024 (19:24) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Váženy, chci nahlásit závadu chodníku, která nás už leta ohrožuje a to především starší osoby a děti
Osobně byl už několikrát svědkem velmi ošklivých pádu. Současný stav chodníku ohrožuje nás, Dovoluji si Vás touto cestou oslovit a poprosit o upraví chodníku. Závada je na adrese Hartigová 1604/144, Praha 3.

Vložil(a): Kakhaber   |   2. 7. 2024 (19:55) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za odpověď a spolupráce

Reakce Čisté Trojky | 2. 7. 2024 (21:57)

Dobrý den,
děkujeme Vám za Vámi nahlášený podnět. Toto hlášení bylo zaevidováno na TSK pod číslem WRFXKK02 a nyní bude zpracováno.
Marek Čistá Trojka