Černé skládky #2364

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ondrej   |   11. 4. 2017 (17:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na travniku pred domem Biskupcova 72 je odlozeno stare kreslo. Na protejsi strane ulice je o sloup lampy oprena skrinka a bily spotrebic. Prosim o likvidaci. Dekuji.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 4. 2017 (11:41)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli, ale v odstranění výše zmíněného nás již někdo předběhl.
Pavel, Čistá Trojka