Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #23618 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Michal   |   25. 6. 2024 (18:30) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ukryt pro bezdomovce

Reakce Čisté Trojky | 26. 6. 2024 (14:37)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, ale boužel se nám místo podle bodu v aplikaci nepodařilo objevit. Prosím, o upřesnující informace abychom mohli místo poklidit.
Děkuji, Marek Čistá Trojka