Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2361

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   11. 4. 2017 (14:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ćerná skládka u popelnic

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2017 (15:04)

Uklizeno Čistou Trojkou.