Psí exkrementy #2359

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Bohuslava   |   11. 4. 2017 (13:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o odstranění psích exkrementů vedle vchodu do domu Lucemburská 34. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2017 (15:12)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a exkrementy uklidili. Čistá Trojka