Úklid ulic #2357

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   11. 4. 2017 (11:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky u parkovacího stání.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2017 (13:54)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a odpadky uklidili. Čistá Trojka