Černé skládky #2356

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   11. 4. 2017 (11:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Sedačka na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2017 (12:04)

Uklizeno Čistou Trojkou.