Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2355

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   10. 4. 2017 (20:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Množství odpadků: hranice ul. Slavíkova a nám. JzP v pondělí mezi 18. a 19. hod. Lidská vizitka, velmi frekventované místo - viz foto. Prosím Prahu 3 o systémové řešení.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2017 (11:45)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a vše uklidili. Čistá Trojka