Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2353

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   10. 4. 2017 (12:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na Škroupovo nám. Od Blodkovy ulice na parkové cestě rozbité sklo. Prosím o úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 4. 2017 (16:14)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a střepy uklidili. Čistá Trojka